Janusz Maruszewski - blog

Portret użytkownika Janusz Maruszewski

Dotacje na e-biznes 2010 - konkurs ogłoszony

W dniu 15 lipca ogłoszony został oficjalnie konkurs projektów w ramach Działania 8.1 "Wspieranie działalności gospodarczej w dziedzinie gospodarki elektronicznej". Jest to jednocześnie pierwsza i ostatnia szansa na dotacje na e-biznes w 2010 roku.

W ramach Działania 8.1 przewidziano dofinansowanie w dziedzinie gospodarki elektronicznej z przeznaczeniem na realizację projektów polegających na świadczeniu e-usługi.

Portret użytkownika Janusz Maruszewski

Nowy Program Partnerski - korzystne prowizje, uczciwe zasady

Z przyjemnością informuję, że wystartował kolejny serwis internetowy, którego jestem współtwórcą. Jest to program partnerski GoldenGroup.pl.

Program partnerski polega na tym, że Partner "przyprowadza" klientów, którzy kupują produkty, znajdujące się w GoldenGroup.pl, a w zamian otrzymuje należną prowizję od każdego klienta, który złożył i opłacił zamówienie z polecenia Partnera – prowizja pierwszego poziomu to 20% od ceny produktu.

Portret użytkownika Janusz Maruszewski

Dotacje na e-biznes w 2010 roku - znany termin konkursu dla działania PO IG 8.1

Ogłoszono termin konkursu wniosków o dofinansowanie działalności e-biznesowej w ramach działania 8.1 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości w komunikacie opublikowanym 30 kwietnia 2010 podaje następującą informację na temat dotacji na e-biznes:

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji (Instytucja Pośrednicząca) oraz Ministerstwo Rozwoju Regionalnego (Instytucja Zarządzająca) jako instytucje nadzorujące realizację Działania 8.1 i 8.2 POIG w porozumieniu z Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości (Instytucją Wdrażającą) ustaliły terminy ogłoszeń i naborów wniosków o dofinansowanie w ramach Działania 8.1 i 8.2 POIG.

Portret użytkownika Janusz Maruszewski

Firma w internecie - Raport Gazety MSP

Z przyjemnością informuję, że w kwietniowym wydaniu Gazety Małych i Średnich Przedsiębiorców (MSP) ukazał się w ramach raportu "Firma w internecie" artykuł mojego autorstwa. Jego tytuł to: "E-biznes - czy firma w internecie to nadal „żyła złota”, czy też rynek jest już na tyle przesycony, że są niewielkie szanse na sukces?"

Gazeta MSP

Wstęp do artykułu można przeczytać w serwisie internetowym Gazety MSP pod adresem:

http://www.gazeta-msp.pl/index.php?id=pokaz_artykul&indeks_artykulu=1309...

Pełna wersja dostępna jest w wydaniu drukowanym oraz w wydaniu PDF (można je zamówić w serwisie internetowym Gazety MSP).

Zapraszam do lektury i życzę sukcesów w e-biznesie!
Janusz Maruszewski

Subskrybuje zawartość