Dochodowy biznes internetowy od podstaw

Nareszcie jest serwis dzięki,
któremu zbudujesz, wystartujesz
i wypromujesz swój biznes online!

Kiedy rozpoczynałem swoją przygodę z e-biznesem sądziłem, że wszystko co trzeba zrobić by odnieść sukces jest proste. Jednak wtedy słowo proste było dla mnie synonimem słowa łatwe.

Jak się okazuje e-biznes jest prosty. Są odpowiednie zasady i techniki, które praktycznie gwarantują sukces. Na tym polega cała prostota. Wystarczy się tego wszystkiego nauczyć i stosować praktyce.

Okazuje się jednak także, że nie wszystko jest takie łatwe. Zostawmy to jednak na chwilę. Pozwól, że powiem Ci kilka słów o sobie i o tym, jak e-biznes z mglistego marzenia stał się jedynym źródłem mojego utrzymania.

Możesz się zarejestrować w serwisie już teraz, polecam Ci jednak czytać dalej...

Marzenie staje się rzeczywistością

Będąc jeszcze w liceum bardzo interesowałem się informatyką. Jeszcze jako 17 latek dostałem się do prywatnej firmy informatycznej na pierwsze płatne praktyki. Byłem bardzo zadowolony, ponieważ było to bardzo wartościowe doświadczenie. Z czasem zostałem stałym pracownikiem tej firmy. W ten sposób przygotowałem również swoją pracę inżynierską. Połączyłem pożyteczne z pożytecznym i z sukcesem skończyłem studia. Wszystko wyglądało bardzo dobrze.

Jednak wcale tak do końca nie było. W gruncie rzeczy było oczywiste, że wiedząc, że jako najmłodszy pracownik nie mam doświadczenia, nikt nie chciał mi powierzyć pełnej odpowiedzialności za ważne projekty i pozwalać decydować w kluczowych sprawach. To zrozumiałe. W dużych firmach bardzo często nawet najlepsze pomysły są odrzucane i wszystko robi się tak jak zawsze, bo tak zawsze działało. W gruncie rzeczy taka sytuacja to sprawa normalna i większość młodych pracowników się przyzwyczaja do takiego stanu rzeczy, czekając latami na swoją kolejkę do stanowiska menadżera, czy dyrektora. Ja się z tym nie mogłem pogodzić, a właściwie nie chciałem czekać latami na "moją kolej" w decydowaniu i zacząłem myśleć o zmianie, tym bardziej, że od dawna myślałem o pracy na własną rękę.

Zacząłem marzyć o wolności i niezależności przedsiębiorcy. Chciałem działać samodzielnie i niemalże byłem pewien, że stać mnie na to, by odnieść w ten sposób sukces. Zacząłem szukać możliwości.

Z pomocą przyszli znajomi ze studiów. Tak po prostu już jest, że kiedy człowiek otwiera się na nowe możliwości, okazje same się pojawiają. Pomagając jednemu z nich, Pawłowi Biedrzyckiemu, w prowadzeniu bloga inwestorskiego, nawiązałem z nim współpracę, która zaowocowała decyzją, która praktycznie zmieniła moje życie.

Ciężko pracując i wytrwale dążąc do celu uruchomiliśmy dochodowy e-biznes, a teraz obaj pracujemy nad jego rozwojem. To wspaniałe uczucie zrobić coś samemu od początku do końca. To fantastyczne uczucie, kiedy jest się dla siebie jednocześnie sterem i okrętem.

Czy Ty także marzysz o wolności przedsiębiorcy?

Uważasz, że stać Cię na to, by działać samodzielnie? Nie lubisz ograniczeń związanych z pracą na etacie. Jesteś kreatywny i lubisz dawać ujście swojej pomysłowości. Wolisz sam sobie być sterem i okrętem.

Ty też możesz prowadzić dochodowy e-biznes!

UWAGA: E-Biznes jest prosty, ale nie jest łatwy

Poświęć jeszcze kilka minut, by dowiedzieć się, co moim zdaniem jest najważniejsze, by odnieść sukces w e-biznesie.

Dlaczego wiec e-biznes nie jest łatwy? Tak jak już napisałem, e-biznes to prosta sprawa – wymyślasz coś, realizujesz i sprzedajesz. Zasady są proste. Jest mnóstwo sprawdzonych technik.

Problem polega na tym, że w internecie trudno znaleźć jedno miejsce, w którym znaleźć można obszerną wiedzę na ten temat. Wiedzę podzieloną na kategorie, praktyczną, a przede wszystkim bezpłatną. Są w prawdzie różnego rodzaju serwisy, naprawdę bogate w treść, ale często brakuje w nich wiedzy praktycznej, pokazującej jak coś zrobić od początku do końca.

Taka wiedza jest konieczna, by móc robić wszystko to od czego zależy wygrana w e-biznesie. Najistotniejsza jest wiedza praktyczna, dzięki której można, krok po kroku zobaczyć, jak wprowadzić w życie nowy pomysł. Wtedy proste rzeczy stają się również łatwe do zrobienia.
Ja na łamach serwisu podstawyebiznesu.pl prezentuję wiedzę wyłącznie praktyczną, gotową do zastosowania i przede wszystkim konieczną, do tego, aby odnieść sukces w e-biznesie.

Prawdę mówiąc, to bardzo Ci zazdroszczę, bo ja na początku swojej kariery nie miałem takiego źródła informacji. Wykorzystaj fakt, że ta wiedza jest dostępna w zasięgu jednego kliknięcia i do tego za darmo.

Ile to kosztuje?

Tyle ile chcesz, by Cię to kosztowało. Rejestracja na stronie jest obecnie bezpłatna, ale to czy odniesiesz sukces w e-biznesie zależy tylko od Ciebie i tego ile pracy włożysz w swoją działalność. Twoje powodzenie w dążeniu do własnej, dochodowej działalności gospodarczej wymaga nieustannego, skoncentrowanego działania. Wiem dobrze z doświadczenia, że może to kosztować bardzo wiele.

Moim celem jest stworzenie serwisu, który skupiać będzie społeczność osób aktywnie zajmujących się e-biznesem. Chcę, by był to serwis bogaty w wiedzę, przede wszystkim praktyczną wiedzę.

A jaki jest Twój cel?

Co z tego będę mieć?

Zanim przedstawię Ci dokładnie, co zyskasz będąc zarejestrowanym użytkownikiem serwisu podstawyebiznesu.pl, pozwól, że przedstawię Ci tajemnicę sukcesu w e-biznesie.

3 kroki do udanego e-biznesu

Osobiście wyznaję ideę 3 kroków, które musi wykonać każdy, kto chce osiągnąć sukces w e-biznesie. Można to nazywać na różne sposoby, ale sens pozostaje zawsze ten sam. To jak duży sukces odniesie biznes internetowy zależy od 3 poniższych punktów:

 1. Rewelacyjny pomysł
 2. Staranna realizacja aplikacji internetowej
 3. Zniewalający marketing

Każdy z tych aspektów może w mniejszy lub w większy sposób wpływać na sukces e-biznesu, ale ogólnie rzecz biorąc wszystkie są niezbędne.

 • W serwisie podstawyebiznesu.pl przeczytasz o rewelacyjnych pomysłach i być może znajdziesz wśród nich inspirację, dzięki której stworzysz swój dochodowy e-biznes.
 • Będziesz miał możliwość nauczyć się, dlaczego staranna realizacja aplikacji internetowej jest niezbędna by biznes internetowy odniósł niebagatelny sukces.
 • Zobaczysz, w jaki sposób zwiększyć skalę swojego biznesu poprzez odpowiednie techniki promocji i marketingu.

No dobrze. Dość tych ogólników. Teraz konkrety, czyli, co zyskasz dzięki rejestracji:

 • Dowiesz się czym jest e-biznes i dlaczego większość ludzi go nie rozumie
 • Nauczysz się, jak zbudować serwis internetowy w 15 minut lub mniej
 • Uzyskasz wiedzę z podstaw optymalizacji i pozycjonowania stron internetowych
 • Nauczysz się badać ruch internetowy za pomocą ogólnie dostępnych narzędzi
 • Poznasz skuteczne techniki promocji w internecie
 • Dowiesz się czym jest i do czego służy e-mail marketing
Dodatkowo, jako zarejestrowany użytkownik będziesz miał:
 • Pełny dostęp do praktycznej wiedzy zawartej w serwisie.
 • Dostęp do wszystkich materiałów i plików, które można pobrać z serwisu.
 • Możliwość czytania i dodawania komentarzy.
 • Możliwość tworzenia charakteru serwisu i współtworzenia społeczności polskich e-biznesmenów.

Będziesz także na bieżąco informowany o nowych wydarzeniach, w szczególności o organizowanych przeze mnie szkoleniach.

Dlaczego mam Ci wierzyć?

Jestem współtwórcą serwisu internetowego StrefaInwestorow.pldochodowego e-biznesu, który niesie mnóstwo praktycznej wiedzy o inwestowaniu i jest miejscem, które skupia społeczność aktywnych inwestorów. W serwisie StrefaInwestorow.pl znajdziesz informacje o interesujących spółkach, przeczytasz ciekawe artykuły na tematy takie jak: analiza techniczna, średnie ruchomie, teoria Dowa, świece japońskie, czy psychologia inwestowania. Gorąco zachęcam do lektury, jeżeli jesteś zainteresowany inwestowaniem swoich piędzy w akcje, kontrakty terminowe, czy inne instrumenty na rynku jakim jest Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie. Ale wracając do tematu, czyli e-biznesu...

E-biznesem zajmuję się od ponad 4 lat. W tym czasie przeczytałem mnóstwo książek, przekopałem się przez stos wiedzy dostępnej w internecie i zrozumiałem, że łatwiej byłoby mi dojść do miejsca, w którym jestem, gdybym na początku swojej drogi trafił do serwisu, który pokazałby mi krok po kroku w jaki sposób uruchomić własny e-biznes. Korzystałem z kilku tego rodzaju serwisów, ale zawsze trafiałem na braki. Wiedzy w internecie, również polskim, jest mnóstwo, ale bardzo często jest to wiedza trudno dostępna i nie zawsze wyczerpująca. Dodatkowo większość ludzi nie rozumie, czym tak naprawdę jest e-biznes.

Dlaczego większość ludzi nie rozumie, czym jest e-biznes

Internet działa 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu. To oczywista oczywistość.

Księgarnia, sprzedająca książki działa około 8 godzin dziennie, przez 5-6 dni w tygodniu. Jest zamknięta w niedziele i święta. Czy w związku z tym przeniesienie jej oferty na stronę internetową i wysyłkowa sprzedaż książek sprawia, że stają się one dostępne 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu i praktycznie natychmiast?

Czy wiesz, już co mam na myśli? Każda sprzedaż wysyłkowa przez internet, każdy serwis, który wymaga do swojego podstawowego działania w większości pracy ludzi, nie jest e-biznesem.

Najważniejsze jest słowo w większości, ponieważ, kiedy w większości działalność biznesowa za pomocą internetu jest zautomatyzowana może być nazwana prawdziwym e-biznesem.

Postanowiłem więc, że stworzę serwis, który w przejrzysty sposób zaprezentuje wiedzę, która potrzebna jest do tego by zbudować, uruchomić i wypromować własny biznes internetowy. Moim marzeniem jest stworzenie serwisu, w którym prawdziwi e-biznesmeni, zarówno początkujący jak i bardziej zaawansowani będą mogli wymieniać się doświadczeniami i wspierać wiedzą.

Rejestracja

Teraz pozostaje Ci tylko zarejestrować się i cieszyć się nieograniczonym dostępem do praktycznej wiedzy. Zarejestruj się już dziś – rejestracja jest bezpłatna.


Pozdrawiam, życząc Ci wielu sukcesów!
Janusz Maruszewski

P.S.

Poświęć czas na przemyślenia i dyskusje, ale kiedy przyjdzie czas na akcje, przestań myśleć i działaj!

Napoleon Bonaparte