Czym jest "Oferta nie do odrzucenia"?

Oferta nie do odrzucenia

Oferta nie do odrzucenia przebija się przez cały szum i zakłócenia. Wywołuje swędzenie, które kupujący musi podrapać.

Oferta nie do odrzucenia to tworząca tożsamość oferta, będąca istotą produktu, usługi lub firmy, w której oczekiwany zysk jest wyrażany tak jasno i sprawnie, że natychmiast staje się oczywiste, że tylko głupiec mógłby ją odrzucić.

Oferta nie do odrzucenia to fenomenalna książka autorstwa Marka Joynera, który wręcz na tacy podaje w jaki sposób tworzyć oferty, na które odruchowo i bez wahania klienci odpowiadają stanowcze TAK.

Historia zna mnóstwo przykładów ofert nie do odrzucenia, a Mark Joyner podaje w swojej książce kilka z nich, każdą analizując i podając, co sprawiło, że były wyjątkowo skuteczne:

  • Domino's Pizza z gwarancją, że pizza zostanie dostarczona w 30 minut albo za darmo.
  • Federal Express, dostarczające przesyłki w ciągu jednej doby.
  • Caterpillar Tractor, gwarantująca serwis w ciągu 48 godzin w dowolnym miejscu na świecie albo zwrot kosztów.

Mark Joyner, człowiek, któremu klienci płacą po 2000 dolarów za godzinę konsultacji, przedstawia w tej książce wszystko to, co pozwoliło mu odnieść niesamowity sukces w dziedzinie marketingu internetowego. Jest to jeden z moich guru e-biznesu – wzorów do naśladowania. Książka zaś jest wręcz naładowana praktyczną wiedzą, którą bez chwili wahania można wprowadzić w życie.

Zdecydowanie polecam i zaznaczam, że to obowiązkowa lektura dla przedsiębiorcy, a w szczególności marketera internetowego.

Książkę można nabyć w księgarni internetowej onepress.pl: http://onepress.pl/ksiazki/oferta.htm.

Pozdrawiam,
Janusz Maruszewski