E-biznes jako sposób na sukces

E-biznes jako sposób na sukces

Grupa osób, które rozkręciły własny e-biznes, opowiada, w jaki sposób im się to udało i jak Ty też możesz zacząć używać Internetu do zarabiania pieniędzy – i nie tylko.

Właściwie o tej publikacji chyba nie powinienem pisać, ponieważ miałem wpływ na kształt około 8 stron w niej zawartych. Postanowiłem jednak to zrobić ze względu na pozostałe 200 stron :)

Jolę Gajdę, autorkę e-booka, poznałem w tym roku w Gdyni na konferencji Myśleć jak milionerzy. Po przeprowadzonym przeze mnie wykładzie na temat fundamentów w budowaniu e-biznesu i strategii marketingu internetowego, przedstawiła mi propozycję wywiadu na temat moich dotychczasowych osiągnięć. Właściwie to muszę przyznać, że czuję się zaszczycony tym, że znalazłem się w tak znakomitym gronie ludzi przedsiębiorczych, którzy mają do powiedzenie tak wiele wartościowych rzeczy.

Z wywiadów zawartych w e-booku dowiesz się m.in.:

 • Jak zaczęła się droga i przygoda z biznesem w Internecie każdego z e-biznesmenów?
 • Co decyduje o osiągnięciu sukcesu i jest najważniejsze w tym procesie?
 • Jak radzić sobie z problemami na swojej drodze do sukcesu i jak je pokonywać?
 • Jak pisze sama autorka:

  Gdyby 3 lata temu ktoś mi powiedział, że zajmę się działalnością w Sieci, spojrzałabym na tę osobę jak na obłąkaną... W planach miałam karierę i awanse w firmie, w której pracowałam na etacie. I nagle – całkowity zwrot. W październiku 2006 roku wprowadziłam pierwszy wpis na blogu, a kilka miesięcy później powstał mój serwis SuperKid.pl – dziś nazywany przez wielu portalem, z czego jestem bardzo dumna :)

  Publikacja ebooka „Ebiznes jako sposób na sukces” zbiega się z drugą rocznicą mojej działalności w internecie i dziś wiem, że e-biznes to świetny sposób na spełnianie swoich marzeń, realizowanie własnych pasji i na SUKCES w pełnym tego słowa znaczeniu. I co najważniejsze, KAŻDY może ten sukces osiągnąć – jeśli tylko podejmie taką decyzję i zacznie działać.

  Same wywiady to jeszcze nie wszystko, co możesz znaleźć w tej książce. Autorka zadbała o to, żebyś otrzymał możliwie najbardziej przydatną wiedzę potrzebną do osiągnięcia sukcesu w e-biznesie. Dlatego też między poszczególnymi wywiadami napisała krótkie, ale bardzo konkretne porady m.in. na temat skutecznego działania, zarządzania czasem, czy pasji.

  Zachęcam do zapoznania się z darmowym fragmentem e-booka: kliknij tutaj, aby go pobrać.

  E-book można nabyć w internetowym wydawnictwie Złote Myśli pod adresem: http://sposob-na-sukces.zlotemysli.pl.

  Gorąco zachęcam do lektury e-booka i oczywiście czekam na wszelkie komentarze. W tym wypadku szczególnie niecierpliwie, ze względu na wywiad, którego udzieliłem.

  Pozdrawiam,
  Janusz Maruszewski