Nowy Program Partnerski - korzystne prowizje, uczciwe zasady

Portret użytkownika Janusz Maruszewski

Z przyjemnością informuję, że wystartował kolejny serwis internetowy, którego jestem współtwórcą. Jest to program partnerski GoldenGroup.pl.

Program partnerski polega na tym, że Partner "przyprowadza" klientów, którzy kupują produkty, znajdujące się w GoldenGroup.pl, a w zamian otrzymuje należną prowizję od każdego klienta, który złożył i opłacił zamówienie z polecenia Partnera – prowizja pierwszego poziomu to 20% od ceny produktu.

Obecnie w programie partnerskim GoldenGroup.pl znajdują się dwa produkty, w różnych wersjach cenowych. Są to abonamenty umożliwiające dostęp do serwisów StrefaInwestorow.pl i SIndicator.net.

Nad Programem Partnerskim GoldenGroup.pl czuwa doświadczony manager Damian Daszkiewicz, współtwórca sukcesu Programu Partnerskiego pp.MapaZdrowia.pl, skuteczny partner wielu programów partnerskich.

Uczestnictwo w programie partnerskim to dobry pomysł na start w e-biznesie. Jest to jeden z prostszych sposobów na zarabianie w internecie, dlatego polecam zapoznanie się z ofertą programu partnerskiego GoldenGroup.pl:


» » Program Partnerski GoldenGroup.pl « «