Konkurs

Portret użytkownika Janusz Maruszewski

Zgodnie z obietnicą ogłaszam konkurs związany z prowadzonym przeze mnie seminarium, w którym główną i jedyną nagrodą będzie książka Piotra Majewskiego pt. "Czas na e-biznes". Tak więc w tej grze zwycięzca bierze wszystko.

Zadanie konkursowe:

Partyzanckie, czyli tanie, skuteczne i innowacyjne metody promocji w internecie. Wymień jedną znaną i najciekawszą lub wymyśl swoją i opisz w kilku zdaniach.

Zasady są proste.

  1. "Prace" konkursowe należy nadsyłać na mój adres poczty elektronicznej (każda zarejestrowana w tym serwisie osoba go z pewnością zna).
  2. Zwycięzca zostanie wyłoniony po dokonaniu przeze mnie subiektywnej oceny. Po prostu wybiorę "pracę", którą będę uważał za najlepszą.
  3. Maksymalna długość "pracy" konkursowej to jedna strona A4 przy użyciu czcionki o wielkości 12pt.
  4. Przy ocenie będę brał pod uwagę następujące aspekty: prostota zastosowania opisanej techniki, koszt, potencjalna skuteczność i innowacyjność. Będę zdecydowanie faworyzować rozwiązania nowatorskie i tanie.
  5. Zastrzegam sobie prawo do publikacji wybranych z pośród nadesłanych prac w serwisie podstawyebiznesu.pl (oczywiście z podaniem informacji o autorze).
  6. Na prace czekam do czwartku, 24 kwietnia 2008 do godziny 15:00.
  7. Jeżeli komuś tego rodzaju zasady nie odpowiadają, nie musi brać udziału w konkursie.

Zapraszam do zabawy!

Pozdrawiam,
Janusz Maruszewski