Podsumowanie seminarium z 17 kwietnia 2008

Portret użytkownika Janusz Maruszewski

Dzisiaj odbyło się kolejne, już trzecie seminarium z cyklu Podstawy e-biznesu organizowane wraz z Wydziałem Informatyki Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania. Publiczność znów dopisała i ponownie było około 50 osób. Cieszę się, że przychodzi tyle osób. Mam nadzieję, że większość z uczestników seminarium prędzej czy później uruchomi własny e-biznes i skorzysta z tego, czego się wspólnie uczymy.

Tak dobrze napisałem - wspólnie. Bo ilekroć ja przygotowuję materiały do kolejnego spotkania okazuje się, że znajduję coś nowego, czego jak dotąd nie wiedziałem. Już kiedyś pisałem, że bardzo lubię się uczyć, a spotkania w ramach seminarium jeszcze bardziej mnie do tego motywują i zmuszają do poszukiwania rzeczywiście wartościowych i rzetelnych informacji.

Dziś na koniec jedna z osób powiedziała, że bardzo podoba się jej to, że przedstawiam każdy temat od strony praktycznej, dziękując za to co robię. To bardzo pozytywne słowa, które motywują do jeszcze lepszej pracy. W związku z tym zacząłem się już zastanawiać nad wprowadzeniem dodatkowych tematów do kolejnych spotkań. Tak jak dziś powiedziałem następne spotkanie będzie podzielone na dwie części, żeby uwzględnić to o co prosiło mnie ostatnio kilka osób, czyli omówienie wdrożenia płatności elektronicznych w serwisie internetowym. Czekam na wasze uwagi dotyczące tego, co chcielibyście jeszcze ode mnie usłyszeć.

Niedługo powinien pojawić się kolejny artykuł, tym razem o badaniu ruchu internetowego i mierzeniu skuteczności działań promocyjnych. Już teraz zapraszam do lektury.

Jeszcze raz dziękuję za tak liczną obecność.

Pozdrawiam,
Janusz Maruszewski