Podsumowanie seminarium z 28 kwietnia 2008

Portret użytkownika Janusz Maruszewski

Dziś odbyło się szóste, ostatnie seminarium z cyklu Podstawy e-biznesu organizowane wraz z Wydziałem Informatyki Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania. Spotkaliśmy się, podobnie jak ostatnio w nieco mniejszym, bo około 40 osobowym gronie.

Tym razem omówiliśmy temat: Czym jest e-mail marketing i dlaczego jest tak skutecznym narzędziem promocji?

Mam nadzieję, że udało mi się z powodzeniem przekazać, czym dokładnie jest e-mail marketing i dlaczego jest około 97 razy skuteczniejszym narzędziem promocji niż banner. Liczę, że każda z uczestniczących w seminarium osób będzie wiedzieć jakie są najważniejsze atuty marketingu za pomocą poczty elektronicznej oraz w jaki sposób z powodzeniem budować listę adresową do skutecznego e-mail marketingu.

Od strony praktycznej pokazałem dziś narzędzie, bez którego nie można sobie wyobrazić skutecznego i efektywnego e-mail marketingu, czyli menadżer listy adresowej oraz wielokrotny autoresponder, na przykładzie aplikacji Active Campaign 1-2-All.

Przy okazji informuję, że w niedługim czasie opublikuję na łamach serwisu krótkie podsumowanie tego o czym mówiłem w trakcie spotkań w ramach seminarium "Podstawy e-biznesu". Opublikuję również prace, które zostały zgłoszone na konkurs, który dziś rozstrzygnęliśmy.

Dziś serdecznie dziękuję za liczną obecność i poświęcenie mi swojego czasu.

Pozdrawiam,
Janusz Maruszewski